Aktīvi notiek LiepU un ārzemju augstskolu studentu apmaiņa (0)

Februārī Liepājas Universitātē Erasmus+ apmaiņas programmas ietvaros studijas uzsāks 13 jauni Erasmus+ programmas apmaiņas studenti no Vācijas, Turcijas, Nīderlandes, Čehijas, Portugāles. Divas studentes no Spānijas un Turcijas, kas Liepājā ieradās jau rudenī, izlēmušas studijas pagarināt arī uz pavasara semestri.
Lasīt vairāk

Norisinājās starptautiskajai studentu dienai veltīts koncerts (0)

Ceturtdien, 30. novembrī, klubā “Fontaine Palace” norisinājās starptautiskajai studentu dienai veltīts koncerts.
Lasīt vairāk

Apmeklē Ņižņevartovskas Valsts Universitāti (0)

No 4. oktobra līdz 6. oktobrim LiepU pasniedzējs un Ārzemju sakaru daļas galvenais  speciālists starptautiskās sadarbības jautājumos Patriks Morevs apmeklēja Ņižņevartovskas Valsts Universitāti (NVSU) Krievijā, lai lasītu lekcijas par diferenciālvienādojumiem un to atrisināšanas metodēm, prezentētu studiju iespējas Liepājas Universitātē, kā arī pārrunātu sadarbības iespējas kopīgu Erasmus+ projektu izstrādē.


Lasīt vairāk

Rektore apmeklē Lincas Privāto Pedagoģijas augstskolu (0)

No 2017. gada 2. oktobra līdz 4. oktobrim LiepU rektore, profesore Dace Markus, Ārzemju sakaru daļas galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos Ērika Lauberga un galvenā referente Vita Strīķe, Erasmus+ programmas ietvaros, apmeklēja Lincas Privāto Pedagoģijas augstskolu.

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
24

18. Baltijas valstu Studentu Dziesmu un deju...

Koncertzāle "Lielais [...]

16:00

Feb
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Mar
01

Kustību pauzes pirmsskolas vecuma bērniem...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00