LiepU pārstāvji apmeklē Moldovu ar informatīviem semināriem (0)

No 21. līdz 22. novembrim Liepājas Universitātes pārstāvji devās informatīvos semināros uz vidusskolām Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā.

Lasīt vairāk

LiepU viesojas Masarikas Universitātes Pedagoģijas nodaļas pārstāves (0)

No 13. līdz 14. novembrim Liepājas Universitātē viesojās Masarikas Universitātes (Čehija) Pedagoģijas nodaļas vadītāja Jana Kratochvilova un pasniedzēja Katerina Vlčkova.
Lasīt vairāk

LiepU studenti un personāls aicināti pieteikties Erasmus+ mobilitātēm uz Filipīnām (0)

Liepājas Universitāte ar Valsts izglītības attīstības aģentūru ir noslēgusi Erasmus+ līgumu, kas paredz vienam Liepājas Universitātes doktorantūras studentam, vienam docētājam un vienam darbiniekam “Jauno mediju mākslas” jomā doties uz Ateneo de Manila Universitāti, kas atrodas Filipīnās.
Lasīt vairāk

LiepU pārstāvji piedalās izglītības izstādēs un semināros Azerbaidžānā un Ukrainā (0)

No 11. līdz 13. oktobrim Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas Galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos Ērika Lauberga pārstāvēja LiepU starptautiskā izglītības izstādē “Education and Career”, kura norisinājās Baku, Azerbaidžānā, savukārt 16. oktobrī Ārzemju sakaru daļas Vecākā referente Sintija Leigute – starptautiskā izglītības izstādē “Begin Edu Fair Kiev”, kas norisinājās Kijevā, Ukrainā.
Lasīt vairāk

No RUECVET 5. semināra Uzbekistānā atgriezušies LiepU pasniedzēji (0)

No 6. līdz 10. novembrim autonomās Karakalpakstānas republikas galvaspilsētā Nukus (Uzbekistāna) notika projekta RUECVET 5.starptautiskais seminārs ar ERASMUS+  programmas atbalstu.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00