Dodies praksē pēc studijām! (0)

Erasmus+ programmas piedāvātās iespējas iespējams izmantot ne tikai studiju laikā, bet arī pēc absolvēšanas, dodoties praksē!
Lasīt vairāk

Mūsu pasniedzēja nolasa lekcijas Sakarijas Universitātē (0)

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asociētā profesore Valentīna Kaļiņina ir atgriezusies no Sakarijas Universitātes Turcijā.
Lasīt vairāk

Pirmo reizi notiek LiepU Starptautiskā nedēļa (0)

Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļa no 15. līdz 18. maijam pirmo reizi organizē Starptautisko nedēļu, kuras laikā dažādu ārvalstu augstskolu pārstāvji, starptautisko nodaļu koordinatori, pasniedzēji, administratīvie darbinieki piedalās semināros gan par Erasmus+ programmas organizatoriskiem jautājumiem, gan kapacitātes stiprināšanas projektiem.

Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē starptautiskā projektā diskutē par izglītību (0)

Visas nedēļas garumā Liepājas Universitātē notiek Erasmus+ kapacitātes stiprināšanas augstākajā izglītībā partnervalstīs – RUECVET projekta dalībnieku tikšanās.
Lasīt vairāk

Docenti un darbinieki aicināti pieteikties Erasmus+ mobilitātei 2018./2019. studiju gadam (0)

Ārzemju sakaru daļa aicina LiepU docētājus un darbiniekus pieteikties līdz 2018. gada 9. aprīlim Erasmus+ programmas mobilitātei 2018./2019. studiju gadā kādā no partneraugstkolām vai citā institūcijā ārzemēs. Pieteikumus jāiesniedz Ārzemju sakaru daļā, Lielajā ielā 14, 218. kabinetā.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
21

VSZF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
21

JMM Spēles un interaktīvo tehnoloģiju...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

15:00

Jun
21

DIF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:00

x