Karjeras diena

LiepU Karjeras diena 2015

Karjeras nedēļas ietvaros 13. oktobrī Liepājas Universitātē (LiepU) notika Karjeras diena.  Karjeras dienas apmeklētāji varēja iepazīt LiepU, tajā piedāvātās studiju programmas un karjeras iespējas pēc absolvēšanas, kā arī studiju laikā.


 


IT uzņēmuma „Accenture” pārstāvji iepazīstināja LiepU studentus un arī skolēnus ar karjeras iespējām IT nozarē un mazākajiem skolēniem piedāvāja dažādus tehnoloģiskos demonstrējumus.
Par klimata pārmaiņām un to ietekmi stāstīja dabas zinātņu laborants Maksims Žigunovs nodarbībā „Mūsu nākotne – atjaunojamie energoresursi”. Nodarbībā „Studē un strādā” LiepU Zinātnes un inovāciju parka valdes priekšsēdētājs Jānis Letinskis stāstīja, kā studiju laikā iegūt praktisko pieredzi uzņēmumos. Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte piedāvāja iespēju praktiski iepazīties ar literārā redaktora un tulkotāja darbam nepieciešamajām prasmēm, kā arī radošās rakstīšanas iespējām nodarbībā „Ko darīt ar humanitāro zinātņu bakalaura grādu?”.


 Savukārt nodarbībā „Ko darīt ar mākslas bakalaura grādu?” varēja tikties ar video mākslinieku Robertu Vītolu un piedalīties studiju programmas „Dizains” radošajā aktivitātē „Ar ko man asociējas students” un programmas „Fotomāksla” sarūpētajā aktivitātē „Gaismēnu spēle”.

 

Pedagoģijas un sociālā darba fakultāte aicināja gan iejusties skolotāja lomā, gan gūt ieskatu pirmsskolas un pamatskolas izglītības skolotāja studiju procesā aktivitātēs „Smilšu kaste” un „Spēlēsim skolās”.


 Piedaloties "Āķīgajā valodiņā" pasākuma apmeklētāji pārbaudīt savas spējas pareizas un ātras runas vingrinājumos, savukārt „Muzikāls kaleidoskops” piedāvāja ieklausīties mūzikas skaņās, spēlēt instrumentus un dziedāt kopā ar topošajiem mūzikas skolotājiem.


Foto: Ģirts Gertsons


LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste

Karlīna Mikne