Notiks biznesa kluba "Liepa" paplašinātā valdes sēde

 
Biznesa kluba "Liepa" paplašinātā valdes sēde notiek 2016. gada 17. jūnijā plkst. 15.30 kafejnīcas "Doka Pica", Fr. Brīvzemnieka ielā 36,  2. stāvā.
Lasīt vairāk

LiepU Biznesa kluba „Liepa” izsludinātajā konkursā par logo izstrādi uzvar Linda Plostniece

 
Ir noslēdzies Liepājas Universitātes Biznesa kluba „Liepa” izsludinātais konkurss par logo izstrādi, kurš norisinājās no š.g. 1. februāra līdz 1. martam. Konkursā piedalījās 10 dalībnieki, kuri iesūtīja dažādus interesantus un unikālus darbus, līdz ar to Biznesa kluba valdei nebija viegli pieņemt lēmumu.

Lasīt vairāk

Liepājas Universitāte izsludina konkursu par logo izstrādi Biznesa klubam „Liepa”

 
Līdz š.g. 1. martam Liepājas Universitātes Biznesa klubs „Liepa” aicina ikvienu radošu personu piedalīties logo ideju konkursā. Interesantāko un oriģinālāko ideju autori tiks apbalvoti ar dažādām pārsteiguma balvām.
Lasīt vairāk

LiepU pulcē studiju programmas „Biznesa un organizāciju vadība”(„Iestādes un uzņēmuma vadība”) absolventus

 
Pagājušās nedēļas nogalē Liepājas Universitātē notika studiju programmas „Biznesa un organizāciju vadība” (BOV) (agrāk - „Iestādes un uzņēmuma vadība”) absolventu salidojums. Salidojumā pulcējās apmēram 100 absolventi, lai sirsnīgā atmosfērā atkalredzētos ar studiju biedriem un mācībspēkiem.
Lasīt vairāk

LiepU studiju programmas „Biznesa un organizāciju vadība” absolventi tiek aicināti uz salidojumu

 
Š.g. 24. novembrī Liepājas Universitātē notiks studiju programmas „Biznesa un organizāciju vadība” (BOV) (agrāk - „Iestādes un uzņēmuma vadība”) absolventu salidojums.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Aug
31

Darbinieku kopsapulce

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

11:00

Aug
31

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Sep
03

2018./2019. studiju gada sākums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

21:00