Satversmes sapulce – ievēlēta 2016.gada janvārī, grozīta 2017.jūnijā, precizēta 2017.gada septembrī
1. |
Admidiņa Elza |
studiju programmas „Jauno mediju māksla” 1.kursa studente |
2. |
Ābele Lilita |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes lektore, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta pētniece |
3. |
Barute Dina |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes lektore |
4. |
Bethere Dina |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes profesore, Izglītības zinātņu institūta vadošā pētniece/direktore |
5. |
Bliska Inga |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente |
6. |
Bogdane Ieva |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes metodiķe |
7. |
Bočkāne Marta Valentīna |
studiju programmas „ Skolotājs (speciālās izglītības skolotājs)” 1.kursa studente |
8. |
Briška Inese |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes lektore |
9. |
Dāboliņa Kitija |
Saimniecības daļas sekretāre |
10. |
Gintere Ērika |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes lektore |
11. |
Glikasa Olga |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes docente, Izglītības zinātņu institūta pētniece |
12. |
Grava Jana |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes docente |
13. |
Graumanis Zaigonis |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes docents |
14. |
Grickus Armands |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes asociētais profesors, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta vadošais pētnieks/ direktors |
15. |
Grospiņa Ilze |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes lektore |
16. |
Erbs Herberts |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektors |
17. |
Ercuma Daiga |
KVS vadītāja |
18. |
Helviga Anita |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente, Kurzemes Humanitārā institūta pētniece/direktore |
19. |
Jansone Anita |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes profesore/dekāne, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta vadošā pētniece |
20. |
Jēgere Sarmīte |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes profesore |
21. |
Jūrmalietis Roberts |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes docents, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta vadošais pētnieks |
22. |
Kalniņa Una |
studiju programmas „Eiropas valodu un kultūras studijas” 3.kursa studente |
23. |
Kalniņš Viesturs |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes docents, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta pētnieks |
24. |
Kaļiņina Valentīna |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asoc. profesore |
25. |
Kārkliņš Endijs |
studiju programmas „Informācijas tehnoloģijas” 2.kursa students |
26. |
Klāsone Inta |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesore, Izglītības zinātņu institūta pētniece |
27. |
Kolosova Ārija |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes docente |
28. |
Krieviņa Karīna |
Kurzemes Humanitārā institūta pētniece |
29. |
Krūmiņa Līga |
bibliotēkas direktore |
30. |
Krūmiņš Mārtiņš |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektors |
31. |
Kulberga Inta |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne, docente |
32. |
Kūma Dace |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes docente, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta pētniece |
33. |
Laiveniece Simona |
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste |
34. |
Laugale Velga |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente |
35. |
Lāma Edgars |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesors, Kurzemes Humanitārā institūta vadošais pētnieks, Satversmes sapulces priekšsēdētājs |
36. |
Lauss Emīls |
studiju programmas „Skolotājs (pamatizglītības skolotājs) ” 1.kursa students |
37. |
Lanka Svetlana |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes lektore, Izglītības zinātņu institūta zinātniskā asistente |
38. |
Lauris Kaspars |
IT centra vadītājs |
39. |
Lauze Linda |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesore, Kurzemes Humanitārā institūta vadošā pētniece |
40. |
Liepa Laura |
studiju programmas „Eiropas valodu un kultūras studijas” 1.kursa studente |
41. |
Liepnieks – Liepiņš Kārlis Dāvids |
studiju programmas „Informācijas tehnoloģijas” 1.kursa students |
42. |
Medveckis Arturs |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes docents, Izglītības zinātņu institūta pētnieks, Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietnieks |
43. |
Novika Marina |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente |
44. |
Ozola Ieva |
zinātnes prorektore, Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asoc. profesore, Kurzemes Humanitārā institūta pētniece |
45. |
Pavītola Linda |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne, profesore |
46. |
Popa Adrians Rainers |
studiju programmas „Biznesa un organizācijas vadība” 1.kursa students |
47. |
Riekstiņa Anna Žanete |
studiju programmas „Skolotājs (pamatizglītības skolotājs)”1.kursa studente |
48. |
Sorokina Monta |
studiju programmas „Eiropas valodu un kultūras studijas” 2.kursa studente |
49. |
Sprice Inga |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes docente |
50. |
Straupeniece Daiga |
Kurzemes Humanitārā institūta pētniece |
51. |
Strazdiņa Irina |
Vadības un sociālo zinātņu fakultātes docente |
52. |
Šulce Dzintra |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente, Kurzemes Humanitārā institūta vadošā pētniece |
53. |
Tālbergs Aivis |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes lektors |
54. |
Tomele Gundega |
Izglītības zinātņu institūta pētniece |
55. |
Tomsons Dzintars |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes lektors, Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta zinātniskais asistents |
56. |
Trinīte Baiba |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes asoc. profesore, Logopēdijas centra vadošā pētniece |
57. |
Trukšāne Jeļena |
finanšu analītiķe |
58. |
Ulmane – Ozoliņa Lāsma |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes docente, Izglītības zinātņu institūta pētniece |
59. |
Vintēna Anna |
studiju programmas „Eiropas valodu un kultūras studijas” 1.kursa studente |
60. |
Vītiņa Renāte |
studiju programmas „Jauno mediju māksla” 1.kursa studente |
61. |
Vērdiņa Anna Margreta |
studiju programmas „Biznesa un organizācijas vadība” 1.kursa studente |
62. |
Znotiņa Inta |
Dabas un inženierzinātņu fakultātes lektore |
63. |
Žindule Gunta |
galvenā lietvede |
64. |
Valce Ilze |
Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes profesore, Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietniece |
65. |
Vīriņa Dzintra |
Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente |