LiepU Karjeras diena 2013

2013. gada 18. aprīlī Liepājas Universitātes centrālajā ēkā krāsainas norādes/bultiņas ikvienu interesentu aizveda līdz viņam noderīgām un interesantām nodarbībām 229. telpā un informatīvām darba devēju izstādēm 243. telpā.

 

Ingas Pūres nodarbībā „Personiskās sabiedriskās attiecības – sākums Tavai karjerai!”  ikviens varēja noskaidrot, cik svarīgi ir dažādi sevis pozicionēšanas aspekti kontaktu veidošanā, kas mūsdienās arvien vairāk saistāms ar veiksmīgas prakses vai darba vietas atrašanu.

 

 

 

Latvijas Universitātes Karjeras centra karjeras konsultante un psiholoģe Viktorija Gaina nodarbībā sniedza praktiskus piemērus un ieteikumus CV un motivācijas vēstules izveidē. Vēlāk šīs nodarbības dalībniekiem un arī citiem LiepU studentiem bija iespēja apmeklēt individuālas konsultācijas par savu CV, kuru students bija paņēmis līdzi.

 

 

 

Stundas garuma diskusija ar darba devējiem Kristu Kalnarāju, Jāni Vīnertu,  Normundu Niedolu, Induli Māķēnu un Gintu Ročānu aizritēja nemanot, jo draudzīgā studentu un darba devēju lokā tika pārrunāti gan jautājumi par darbam nepieciešamām prasmēm, gan par darba pieredzes nozīmību un - arī nenozīmīgumu.

 

 

 

 

N. Niedols, „Liepājas RAS” valdes loceklis, arī dalījās savās atziņās un savā pieredzē par darbu privātajā un valsts sektorā, jo viņš pats pratis piemēroties dažādām politisko sistēmu pārmaiņām, kas savukārt ietekmējušas darba tirgu.

 

Pēteris Krieviņš topošos uzņēmējus un iestāžu vadītājus iedrošināja sava biznesa uzsākšanai, stāstot par savu pozitīvo sadarbību ar Kurzemes Biznesa inkubatoru (KBI), kas ir nozīmīgs atbalsts viņa kompānijas SIA „Ambero” darbības attīstībai.

 

Karjeras dienas apmeklētājiem bija arī iespēja apmeklēt darbā iekārtošanās aģentūras SIA „Hansa” stendu un izvaicāt par darba iespējām paplašinātajā Eiropā.

 

Vēlos pateikties savām kolēģēm SADā Sandrai Okuņevai un Kristīnei Milbergai, kolēģiem Inesei Leitānei, Ingai Pūrei un Atim Egliņam –Eglītim, plānotājai Lilitai Millerei, Studentu padomei, bez kuru praktiska atbalsta pasākums nenotiktu vai notiktu mazākā apjomā. Pateicos uzņēmumiem, uzņēmējiem, studentiem un skolēniem, kuri piedalījās „LiepU Karjeras dienā 2013”.

 

Uz tikšanos nākamajā gadā!

LiepU karjeras konsultante 

Aira Klampe

Atpakaļ

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x