Studentiem

Konsultāciju laiki

Mācībspēku konsultāciju saraksts 2018. / 2019. studiju gada pavasara semestrim

 

Saraksts atjaunots 1. martā

Uzvārds, vārds

Diena

Laiks

Telpa

Piezīmes

Alksne Antra

pirmdiena

15.00 -16.00  

140.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

antra.alksne @liepu.lv

Anohina Sandra    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: anohina.sandra@gmail.com
Atāle Zigrīda    

 

zigrida.atale@gmail.com
Ābele Lilita    

003 telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: lilita.abele@liepu.lv
Babina Agata    

224.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: agata.babina@liepu.lv

Balčus Elita

trešdiena

15.30

320.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: elita.balcus@liepu.lv

Barča Aija

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

341. kabinetā Lielā ielā 14

Barute Dina trešdiena 13.30 – 14.00 338.telpa Lielā iela 14 Iepriekš lūdzu pieteikties: dina.barute@liepu.lv
Beļajevs Oļegs trešdiena 15.30 325.telpa Lielā iela 14 Iepriekš lūdzu pieteikties: olegs.belajevs@liepu.lv
Berloviene Dina       Iepriekš lūdzu pieteikties: dina.berloviene@inbox.lv

Bethere Dina

ceturtdiena

14.00 – 15.00

132.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: dina.bethere@liepu.lv

Blauzde Olga

otrdiena

12.00 – 13.00

316. telpa

Lielā iela 14

olga.blauzde@liepu.lv

Bliska Inga

trešdiena

10.00 - 12.00

324.telpa Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: inga.bliska@liepu.lv

Briška Inese pirmdiena 15.30 – 16.00

426 telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: inese.briska@liepu.lv

Būmans Guntars

piektdiena

17.30 – 18.00

011. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: guntars.bumans@gmail.com

Deimante Dagnija    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: dagnijadh@gmail.com
Drišļuks Uldis ceturtdiena 14.00 – 15.00

312. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: uldis.drisluks@liepu.lv
Egliens Viktors trešdiena 13.30 – 14.00  

343. telpa            Lielā iela 14

egl@inbox.lv
Enģele Līga    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: liga.engele@liepu.lv

Erbs Herberts

trešdiena

13.30 – 14.00

053.telpa

Lielā iela 14

herberts.erbs@liepu.lv

Ercuma Daiga

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: daiga.ercuma@liepu.lv

Frišfelds Vilnis

 

 

 

frishfelds@latnet.lv

Gabaliņš Raimonds

trešdiena

11.30 -12.00

310. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: raimonds.gabalins@liepu.lv

Gaile Linda

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: linda.gaile@liepu.lv

Genese-Plaude Inta

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: inta.genese-plaude@liepu.lv

Gintere Ērika

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: erika.gintere@liepu.lv  tel. 2944299

Girņus Gita

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: gigi@inbox.lv

Glikasa Olga trešdiena 13.30 – 14.00

402.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: olga.glikasa@liepu.lv
Graumanis Zaigonis ceturtdiena 1.nedēļa 15.40 – 16.25

313. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: zaigonis.graumanis@liepu.lv

Grava Jana

otrdiena

11.30 – 12.30

341. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: jana.grava@liepu.lv

Grickus Armands

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: armands.grickus@liepu.lv

Grospiņa Ilze

trešdiena

14.00

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: ilze.grospina@liepu.lv

Guseinovs Šarifs

 

 

 

Sh.e guseinov@inbox.lv

Gūtmane Zanda

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: zanda.gutmane@liepu.lv

Ģingule Klavdija ceturtdiena 2.nedēļa 13.30 – 14.00

415. A telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: klaudija.gingule@liepu.lv
Helviga Anita       Iepriekš lūdzu pieteikties: anita.helviga@liepu.lv
Jēgere Sarmīte       Iepriekš lūdzu pieteikties: sarmite.jegere@liepu.lv

Ignatjeva Sigita

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: sigita.ignatjeva@liepu.lv

Īle Una

 

 

 

una.ile@llu.lv

Jansone Anita pirmdiena 16.00 – 17.00

404. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: anita.jansone@liepu.lv
Jēgers Jānis    

 

labsuznemums@gmail.com

Jūrmalietis Roberts

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

roberts.jurmalietis@liepu.lv

Kadiķe Vita

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: vitak18@inbox.lv

Kalnačs Benedikts

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: benedikts@inbox.lv

Kalniņa Indra

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: rudy@apollo.lv                      

Kalniņš Viesturs

 

 

 

viesturs.kalnins@liepu.lv

Kaļiņina Valentīna

otrdiena

 11.30

324 telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

valentina.kalinina@liepu.lv

Karule Ludmila otrdiena 11.30 – 12.00

403. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: ludmila.karule@liepu.lv

Kastiņš Juris Andrejs

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: juriska@latnet.lv  

Kārkliņa Vaira

 

 

 

vaira.karklina@liepu.lv

Kaupužs Jevgeņijs

 

 

 

kaupuzs@latnet.lv

Klāsone Inta

trešdiena

12.00 – 14.00

227A telpa

Lielā iela 14

inta.klasone@liepu.lv

Kleinšmite Ligita

 

 

 

kligita@inbox.lv

Kļaviņš Aldis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: aldis.klavins@liepu.lv

Krastiņa Gunta

ceturtdiena

11.30 – 12.00

081. telpa

Lielā iela 14

guntakrastina@inbox.lv

Kolosova Ārija otrdiena 15.40 312.telpa Lielā iela 14 Iepriekš lūdzu pieteikties: arija.kolosova@liepu.lv

Kuduma Anda

 

 

111.telpa

Kūrmājas pr.13

anda.kuduma@inbox.lv

Kulberga Inta

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: inta.kulberga@liepu.lv

Kudreņickis Ivars       Iepriekš lūdzu pieteikties: ivars.kudrenickis@lu.lv
Krūmiņš Mārtiņš otrdiena 11.30 – 12.00 333. telpa Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: stop.art@e-apollo.lv

Kūma Dace      

Iepriekš lūdzu pieteikties: dace.kuma@liepu.lv

Laiveniece Diāna

otrdiena    

15.30

111.telpa

Kūrmājas pr. 13

Iepriekš lūdzu pieteikties: diana.laiveniece@liepu.lv

Lagzdiņa Aija

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: aija.lagzdina@liepu.lv

Lauris Kaspars

piektdiena

14.00 -15.00

231. telpa Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: kaspars.lauris@liepu.lv

Lauberga Ērika

 

 

218. telpa Lielā iela 14 Iepriekš lūdzu pieteikties: erika.lauberga@liepu.lv

Lāms Edgars

otrdiena

14.00

303.telpa

Kūrmājas pr. 13

 

Lanka Svetlana

 

 

341.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: svetlana.lanka@liepu.lv

Laugale Velga

ceturtdiena 

11.30

111.telpa

Kūrmājas pr. 13

Iepriekš lūdzu pieteikties:

velga.laugale@liepu.lv

Lauze Linda

ceturtdiena

1.nedēļa

17.30 

111.telpa

Kūrmājas pr. 13

Iepriekš lūdzu pieteikties:

inda.lauze@liepu.lv

Letinskis Jānis

     

Iepriekš lūdzu pieteikties:

janis.letinskis@liepu.lv

Lēvalde Vēsma

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: vevalde@gmail.com

Līduma Diāna

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

diana.liduma@liepu.lv

tel.29265976

Lūsēna-Ezera Inese

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: inese.lusena-ezera@liepu.lv

Magazeina Ilva

trešdiena

13.30 – 14.00

337. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: ilva.magazeina@liepu.lv

Markus Dace

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

dace.markus@liepu.lv

Medveckis Arturs 25.05.2019 17.30 -19.00

135.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: arturs.medveckis@liepu.lv
Mežinska Anita pirmdiena  

312.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: tel. 29293669

Miķelsone Ilze

trešdiena

13.00 – 14.00

341.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: ilze.mikelsone@liepu.lv

Morevs Patriks piektdiena 13.30 -14.00

218.telpa      Lielā ielā 14

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

patriks.morevs@liepu.lv
Mozžerikovs Jurijs    

 

jurijs.mozzerikovs@gmail.com

Neimane Ilma

 

 

439.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: ilma.neimane@liepu.lv

Novickis Uldis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: uldis.novickis@inbox.lv

Novika Marina

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: marina.novika@liepu.lv

Okuņeva Sandra 

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

sandra.okuneva@liepu.lv

Oļukalne Diāna    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: diana.olukalne@liepu.lv  tel. 29231006

Ozola Ieva

otrdiena     

15.30

217A telpa

Lielā ielā 14

ieva.ozola@liepu.lv

Paipare Mirdza

trešdiena

11.00-12.00

316. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: mirdza.paipare@liepu.lv

Papirte Inga

 

 

140. telpa

Lielā iela 14

papirte_i@tvnet.lv

Pavītola Linda

otrdiena

11.00 – 12.00

341.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: linda.pavitola@liepu.lv

Pavītols Juris

 

 

086. telpa

Lielā iela 14

juris.pavitols@inbox.lv

Pāvels Jurs

ceturtdiena,

piektdiena

11.35 – 11.55

11.35 – 12.35

316 telpa     Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: pavels.jurs@liepu.lv

Pilverte Ervita    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: ervital@hotmail.com

Pole Vineta

 

 

341.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

v.pole@inbox.lv

Ponomarjova Janīna

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

skola94@apollo.lv

Priedols Valdis

 otrdiena

17.00 – 18.00

430. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

valdis.priedols@liepu.lv

Rozenbahs Aivars

 

    Iepriekš lūdzu pieteikties: aivars.rozenbahs@liepu.lv

Sinka Mārtiņš

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

martins.sinka@liepu.lv

Samuseviča Alīda

pirmdiena

14.00 – 15.00

304.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

alida.samusevica@liepu.lv

Semjonova Olga

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: olga_tamara@inbox.lv

Skābarde Ilga

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: ilga@kultura.apollo.lv

tel. 29475425

Sokolovs Imants

trešdiena

13.30- 14.00

430. telpa

Lielā iela 14

imants.sokolovs@liepu.lv

Spirģe – Sēne Solvita trešdiena 11.30 – 12.00

227A telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

solvita.spirge@liepu.lv
Sprice Inga    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: telefonu 29374642
Straume Astra trešdiena 14.00 -15.30

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: straume.astra@inbox.lv
Straupeniece Daiga    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: daiga.straupeniece@inbox.lv
Strazdiņa Irina 20.03.2019. 24.04.2019. 22.05.2019. 10.00-10.45 16.00-16.45

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: irina.strazdina@liepu.lv

Striguna Santa pirmdiena 12.00 12.30

238. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: santa.striguna@liepu.lv

Svolaks Ādolfs

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: adolfs@apollo.lv

Šmite Rasa

 

 

 

rasa@rixc.lv

Šmits Raitis

 

 

 

raitis@rixc.lv

Šuba Jurģis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: jurgis.suba@silava.lv

Šulce Dzintra

trešdiena 1.ned.

15.30 

111. telpa

Kūrmājas pr. 13

dz.sulce@tvnet.lv

Tamuža Daina

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: dainatal12@gmail.com

Tālbergs Aivis

 

 

126.telpa      Lielā ielā 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

aivis.talbergs@liepu.lv

Tomele Gundega

 

 

138.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: gundega.tomele@gmail.com

Tomsone Vineta    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: vineta.tomsone@liepu.lv
Tomsons Dzintars  otrdiena 9.00 – 10.00

416 telpā

Lielā ielā 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: dzintars.tomsons@liepu.lv

Tramdaka Gunta

 

 

111.telpa

Kūrmājas pr. 13

Iepriekš lūdzu pieteikties:

guntatra@inbox.lv

Trinīte Baiba

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

baiba.trinite@liepu.lv

Tumaščika Iveta trešdiena  13.15

 

Iepriekš lūdzu pieteikties: iveta.tumascika@liepu.lv

Ulmane-Ozoliņa Lāsma

piektdiena

10.00 – 11.00

438.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

luo@liepu.lv

Vagotiņš -Vagulis Ģirts

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

girtsvv@gmail.com

Valce Ilze

pirmdiena

11.30 – 12.30

 

417. telpa

Lielā iela 14

ilze.valce@liepu.lv

Vasermane Inga

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

inga.vasermane@liepu.lv

Valka Zita

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

zita.valka@liepu.lv

Vasiļjeva Daina

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

daina.vasilevska@gmail.com

Vārpiņš Kaspars

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

varpins.kaspars@inbox.lv

Vecenāne Helēna

ceturtdiena

12.00 - 13.00

126.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

helena.vecenane@liepu.lv

Veinberga Sandra

ceturtdiena

11.00 – 12.00

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

sandra.veinberga@liepu.lv

Veisbuka Inese

 

 otrdiena

 12.00 – 14.00

324 telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

inese.veisbuka@liepu.lv         

Vereščagina Irina

 

 

304.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

irina.verescagina@liepu.lv

telefons: 26744043

Veita  Lauma

 

 

 

lauma.veita@liepu.lv

Vikmane Blāzma

trešdiena

 

15.30 – 16.15

304.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

blazma.vikmane@liepu.lv

Vilmane Nora

otrdiena

13.30 - 14.00

122. telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

nora.vilmane@liepu.lv

Vīriņa Dzintra

otrdiena

11.30 – 12.00

035 telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

dzintra.virina@liepu.lv

Vītola Vinita

trešdiena

10.00 -10.30

341.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

vinita.vitola @liepu.lv

Virsis Laimons otrdiena , ceturtdiena 9.00 - 15.00

338.telpa

Lielā iela 14

laimons.virsis@liepu.lv
Volkovs Uģis    

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

ugis.volkovs@it-lideris.lv

Vītols Varis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

vvaris@inbox.lv

Zauere Resija

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

resija.zauere@inbox.lv

Zeltiņa Māra pirmdiena  14.00 - 15.30

208.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

mara.zeltina@liepu.lv
Zēlerte Vija    

313.telpa

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties: vija.zelerte@liepu.lv tel. 26426065

Znotiņa Inta

ceturtdiena

14.00 - 15.30

437.telpā     Lielā ielā 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

inta.znotina@liepu.lv

Zulmane Linda

pirmdiena

15.00 

111.telpa

Kūrmājas pr. 13

Iepriekš lūdzu pieteikties: linda.zulmane@liepu.lv

Zupa Uldis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

uldis.zupa@liepu.lv

Žaimis Uldis

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

uldiss.z@inbox.lv

Žigunovs Maksims

otrdiena

15.30 – 16.00

426A. telpa  

Lielā iela 14

Iepriekš lūdzu pieteikties:

maksims.zigunovs@liepu.lv

Žīmante Kaiva

 

 

 

Iepriekš lūdzu pieteikties:

kaiva.zimante@gmail.com

telefons 29144667