Nav noteikts

Atpakaļ
07.10.2014

DAAD stipendijas studijām Vācijā 2015./2016. akadēmiskajā gadā

2015./2016. mācību gadam Vācijas Akadēmiskais Apmaiņas dienests (DAAD) atkal piedāvā dažādas stipendiju programmas studijām Vācijā.


Bakalaura un maģistra studenti no Latvijas var pieteikties stipendijai dalībai Vācijas augstskolu vasaras kursos. Jebkuras nozares bakalaura vai maģistra absolventiem (vai pēdēja kursa studentiem) ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām ir iespējas pretendēt uz maģistra studiju stipendijām. Mākslas, mūzikas un arhitektūras studentiem, kas pabeiguši izglītību Latvijā, tiek piedāvātas stipendijas tālākām studijām Vācijā.


Papildus studiju stipendijām, DAAD piedāvā arī stipendijas doktorantiem, jaunajiem zinātniekiem, augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem, kurus interesē pētniecības darbs Vācijā vai studiju braucieni uz Vāciju.


Sīkāka informācija par atsevišķām programmām, pieteikšanās kārtību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodamaDAAD informācijas centrā Rīgā (www.daad.lv) vai DAAD stipendiju datu bāzē (www.funding-guide.de).

 


ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS:

  • 16.10., plkst. 18:00-19:30 notiks VEBINĀRS (interneta seminārs) , kurā dalībniekiem būs iespēja noskatīties prezentācijas un uzdot savus jautājumus tiešsaistē

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija: https://attendee.gotowebinar.com/register/4792601122449027073


Vairāk pasākumu atradīsiet notikumu kalendārā: www.daad.lv/#calender


Studenti, doktoranti, zinātnieki un augstskolu pasniedzēji no visām augstskolām ir laipni aicināti!