Nav noteikts

Atpakaļ
01.10.2014

Pagarināta pieteikšanās ERASMUS+ apmaiņas studijām pavasara semestrī

Ārzemju sakaru daļa pagarina pieteikšanās termiņu Erasmus+ apmaiņas studijām līdz š.g. 8. oktobrim.

 

Savukārt pieteikumus prakšu mobilitātei var iesniegt visu akadēmisko gadu.


Studentiem, kas izlēmuši izmantot Erasmus+ programmas sniegtās iespējas, aizpildītu pieteikuma formu jāiesniedz Ārzemju sakaru daļā (Lielā iela 14, 218. kabinets).

 

Atgādinām, ka Erasmus+ ir apmaiņas programma, kas piedāvā studentiem studēt no 3 līdz 12 mēnešiem kādā no partneraugstskolām Eiropā, vai arī veikt praksi no 2 līdz 12 mēnešiem kādā no ārvalstu partnerinstitūcijām. Studiju un prakses periods tiek atzīts LiepU, un tam tiek piešķirta stipendija!

 

Lai pretendētu uz Erasmus stipendiju, Tev:

1. Jābūt reģistrētam LiepU studentam (budžeta vai maksas, pilna laika vai nepilna laika students)

2. Jābūt reģistrētam vismaz bakalaura līmeņa 2. kursā (maģistra līmenī – sekmīgi jāpabeidz vismaz 1. kursa 1. semestris)

3. Nedrīkst būt studiju un/vai maksas parādu

4. Jāpārzina svešvaloda, kurā notiks studijas viesaugstskolā, praksē

 

Ja esi budžeta students tev netiek piemēroti rotācijas noteikumi, kā arī atgriežoties LiepU un piesakoties stipendijai, tiek ņemts vērā sekmju rādītājs ar pēdējā semestra rezultātiem, kas iegūti Liepājas Universitātē.

 

Studijām nepieciešamie dokumenti:

  • akadēmiskā izziņa (Studiju daļa – 240. kabinets)
  • izziņa par sekmību (Studiju daļa – 240. kabinets)
  • aizpildīta pieteikšanās anketa ar foto (anketu vari atrast: http://www.liepu.lv/lv/49/studentu-studiju-mobilitate -> Pieteikšanās anketa studiju mobilitātei)
  • motivācijas vēstule svešvalodā, kurā grasies studēt ārzemēs

 

Praksei nepieciešamie dokumenti:

  • akadēmiskā izziņa (Studiju daļa – 240.kabinets)
  • izziņa par sekmību (Studiju daļa – 240.kabinets)
  • aizpildīta pieteikšanās anketa ar foto (http://www.liepu.lv/lv/50/studentu-praksu-mobilitate -> Pieteikšanās anketa studiju mobilitātei)
  • CV un motivācijas vēstule svešvalodā, kurā notiks prakses apmācības

 

Ārzemju sakaru daļa vērš uzmanību uz pozitīvajām izmaiņām stājoties spēkā jaunajai Erasmus+ programmai:

  • stipendijas Erasmus+ programmā drīkst saņemt arī tie studenti, kuri jau ir piedalījušies studiju vai prakses mobilitātē iepriekš un saņēmuši Erasmus stipendiju Mūžizglītības programmā (2007.-2014.g.);
  • Erasmus+ stipendiju prakses mobilitātei drīkst saņemt arī gada laikā pēc studiju beigšanas, ja pieteikums prakses mobilitātei ir bijis iesniegts pēdējā studiju gadā (iesniedzot pieteikumu praksei, navnepieciešams konkrēti zināt uzņēmumu vai institūciju, kurā notiks prakse).

 

No 15. līdz 19. septembrim Liepājas Universitātē (LiepU) norisinājās Erasmus+ informatīvā sesija „Satiec savu ERASMUS”, kuras laikā LiepU Ārzemju sakaru daļa rīkoja visu fakultāšu studentiem informatīvus seminārus par Erasmus+ apmaiņas studiju un prakšu iespējām ārvalstis.

 

Vairāk informāciju par ERASMUS vari atrast mājas lapā www.liepu.lv, sadaļā: ERASMUS vai rakstot: acentrs@liepu.lv /erasmus@liepu.lv