Nav noteikts

Atpakaļ
16.09.2014

LiepU studentiem ir iespēja doties apmaiņas studijās uz Dienvidkoreju un Taivānu

Pamatojoties uz noslēgto abpusējo sadarbības līgumu starp Songsila Universitāti, KyungpookNacionālo Universitāti (Dienvidkoreja), Providences Universitāti (Taivāna),  un Liepājas Universitāti (LiepU), LiepU studentiem ir iespēja doties apmaiņas studijās uz šīm universitātēm un pavadīt vienu vai divus semestrus eksotiskā vidē.


Noslēgtie līgumi paredz, ka apmaiņas studentiem nav jāmaksā maksa par studijām iepriekš minētajās universitātēs. Pirmajam apmaiņas studentam no Liepājas Universitātes Songsila Universitātē netiks piemērota arī mēneša maksa par kopmītnēm. Ceļa, apdrošināšanas, uzturēšanās un citi izdevumi studentam jāsedz no saviem līdzekļiem.


Vairāk informācija par partneraugstkolām, pieteikšanās termiņiem un piedāvātajiem studiju kursiem:

 

Ja jūs ir ieinteresējis šis piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar Ārzemju sakaru daļu, rakstot uz e-pastuacentrs@liepu.lv , erika.lauberga@liepu.lv vai sazinieties personīgi, zvanot pa tālr. 63407762 vai tiekoties 218. kabinetā (Lielā iela 14).


Ārzemju sakaru daļa informē, ka, pamatojoties uz noslēgto līgumu, 2013./2014. studiju gadā LiepU ieradās viena apmaiņas studente no Songsila Universitātes, taču 2014./2015. studiju gadā rudens semestrī ieradušies jau četri apmaiņas studenti no D-Korejas.