Nav noteikts

Atpakaļ
31.01.2014

Studijas Liepājas Universitātē pavasara semestrī uzsāks 16 apmaiņas programmas studenti

Liepājas Universitātē (LiepU) Erasmus apmaiņas programmas ietvaros š.g. februārī studijas uzsāks 15 ārvalstu studenti no Turcijas, Grieķijas un Somijas.


7 no studentiem studijas Liepājas Universitātē uzsāka jau rudens semestrī un turpina studēt arī pavasara semestrī. Pamatojoties uz noslēgto abpusējo sadarbības līgumu starp Songsil Universitāti Seulā, Dienvidkorejā, un LiepU, tika uzņemta pirmā studente no šīs augstskolas –Hayound Kim, kas studēs bakalaura studiju programmā „Matemātika”.


Tāpat kā pagājušajā semestrī, lielu interesi par studijām LiepU izrādījuši studenti no Anadolu Universitātes un Sakarijas Universitātes Turcijā – Liepājas Universitātē studijas uzsāks 12 studenti, no kuriem 4 studenti: Ali Parlakgunes, Alper Can Cinar, Cihan Suru, Goktug Tunali studēs bakalaura studiju programmā „Komunikācijas vadība”, 3 studenti: Demet Karamehmet, Kaan Arik, Esra Balci – bakalaura studiju programmā „Datorzinātnes”, 1 students Muhammed Kilic studēs bakalaura studiju programmā „Tūrisma vadība un rekreācija” un 4 studenti: Burcu Cekin, Yagmur Yilmaz, Mustafa Onur Dikel un Beyza Dubak – bakalaura studiju programmā „Eiropas valodu un kultūru studijas”.


Šajā semestrī Liepājas Universitātē studēs arī 2 studenti no Epirus Tehnoloģiskās izglītības institūta Grieķijā – Ioannis Stapelis un Xanthippi Sioki abi studenti studēs bakalaura studiju programmā „Logopēdija”.


No Tamperes Lietišķo zinātņu Universitātes pavasara semestri Liepājas Universitātē pavadīs Anna Inkeri Bjorklund, kas izvēlējusies savas zināšanas papildināt bakalaura studiju programmā „Jauno mediju māksla.”


Lai ārzemju studentus iepazīstinātu ar Liepājas Universitāti un Liepājas vidi, LiepU Studentu padome sadarbībā ar Ārzemju sakaru daļu februārī organizēs Erasmus ienākošo studentu orientēšanās spēles, kas iecerēts kā interaktīvs un izglītojošs pasākums, kā arī ārzemju studentiem tiks piedāvāta ekskursija gida pavadībā pa Liepājas pilsētu.

 

Ārzemju sakaru daļas pārstāves aicina Liepājas Universitātes pasniedzējus, kas strādās ar šiem studentiem, kā arī viņu nākamos kursa biedrus, būt atvērtiem un atsaucīgiem, lai kopā padarītu šo Erasmus studentu studiju periodu mūsu augstskolā aizraujošāku!