Nav noteikts

Atpakaļ
30.10.2013

ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji informē par stipendiju un prakšu iespējām

Pirmdien, 28. oktobrī, vizītē Liepājas Universitātē (LiepU) ieradās ASV vēstniecības Latvijā Preses un kultūras nodaļas darbinieki Kultūras atašejas Danielas Koršakas (Danielle Korshak) vadībā, lai ne tikai tiktos ar LiepU rektoru Jāni Rimāšānu un darbiniekiem, novadītu interesantu lekciju par Endiju Vorholu (Andy Warhol) kā Pop-Art virziena pārstāvi, bet arī informētu par ASV vēstniecības Latvijā piedāvātajām stipendijām un prakšu iespējām.

 

ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji aicināja izmantot pieejamo finansējumu un pieteikties dažādiem stipendiju fondiem:

  • Izsludināta pieteikšanās Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Profesionālās prakses programmas stipendijām. Dalība programmā sniedz iespēju augstskolu studentiem un absolventiem pavadīt gadu ASV, praktizējoties kādā no šīs valsts vadošajiem uzņēmumiem.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir š.g. 30. oktobrim.

Vairāk informācijas ŠEIT .

 

  • Fulbraita stipendiju programma maģistratūras un doktorantūras studentiem piedāvā stipendijas Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iestāties maģistratūras vai doktorantūras programmās ASV universitātēs jebkurā jomā, izņemot medicīnu.

Pieteikšanās stipendiju konkursam 2014. - 2015. mācību gadam ir beigusies.

Plašāka informācija ŠEIT . 


  • Fulbraita programma zinātniekiem piedāvā stipendijas periodam līdz 10 mēnešiem Latvijas zinātniekiem un universitāšu pasniedzējiem, kuri plāno veikt pētījumus un / vai lasīt lekcijas ASV universitātēs jebkurā jomā, izņemot medicīnu, bet ietverot sabiedrības veselību.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir š.g. 22. novembris.

Plašāka informācija ŠEIT .  


  • SUSI jeb ASV studiju kursi ir intensīva maģistratūras un doktorantūras līmeņa akadēmiskas programmas, kurās iekļauti mācību braucieni un kuru mērķis ir dot ārzemju universitāšu mācībspēkiem, citiem zinātniekiem un vidējās izglītības speciālistiem iespēju padziļināt izpratni par Amerikas sabiedrību, kultūru un institūcijām. Galīgais mērķis ir uzlabot mācību programmas un mācīšanas kvalitāti par Amerikas Savienotajām Valstīm ārzemju mācību iestādēs.

Plašāka informācija ŠEIT . 

 

Ar citiem ASV vēstniecības Latvijā piedāvājumiem varat iepazīties ŠEIT .
ASV vēstniecības Latvijā pārstāvju vizīte Liepājas Universitātē


Foto: Annija Ločmele