Stipendijas zināšanu apmaiņas veicināšanai ar ASV

 
Līdz aprīlim studenti, absolventi, zinātnieki, kā arī nevalstiskās un izglītības organizācijas aicinātas pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.

Lasīt vairāk

Arī turpmāk LiepU studentiem ir iespēja doties studēt uz D-Koreju

 

Liepājas Universitātes (LiepU) studentiem, pamatojoties uz noslēgto abpusējo universitāšu sadarbības līgumu, ir iespēja doties apmaiņas studijās un pavadīt vienu vai divus neaizmirstamus studiju semestrus neparastā un eksotiskā vidē Dienvidkorejā – Songsila Universitātē vai Kyungpook Nacionālajā Universitātē.

 

Lasīt vairāk

LiepU piedalīsies starptautiskā izglītības izstādē Gruzijā

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes (LiepU) starptautiskās studiju programmas un vasaras uzņemšanā piesaistītu vairāk studentu, no 27. līdz 28. februārim Ārzemju sakaru daļas vecākā referente dosies uz starptautisku izglītības izstādi Gruzijā.


Lasīt vairāk

Aicina pieteikties Ungārijas valdības stipendijām

 
Ungārijas Stipendiju padome aicina pieteikties Ungārijas valdības stipendijām, lai studētu vai veiktu pētniecības darbu Ungārijas augstākās izglītības institūcijās un piedalītos ungāru valodas vasaras kursos 2015. gada vasarā. Pieteikšanās termiņš: 2015. gada 24. marts.

 


Lasīt vairāk

Iespēja pieteikties Grieķijas Republikas valdības stipendijām

 
Grieķijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem divas stipendijas. Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2015. gada 13. aprīlis.

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00