LiepU šonedēļ notiek vairākas Erasmus+ vieslektoru lekcijas

 
Šī nedēļa Liepājas Universitātē ir vieslekcijām bagāta, jo ar savām zināšanām dalīties Erasmus+ docētāju mobilitātes ietvaros ieradušies vieslektori no 4 valstīm.
Lasīt vairāk

Studenti aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem

 

No š. g. 21. līdz 23. septembrim LiepU studenti tiek aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem par studiju un prakšu mobilitātēm “MAINI DZĪVI, DOMĀ PLAŠĀK”, kurus piedāvā LiepU Ārzemju sakaru daļa. Semināros būs iespējams ne tikai uzzināt visu par Erasmus+ programmu, bet arī dzirdēt tikko atgriezušos studentu iedvesmas pilnos stāstus par studijām vai praksi ārvalstīs. 


 

Lasīt vairāk

Divas stipendijas studijām Meksikā 2016. gadā

 

Līdz šī gada 7. septembrim Latvijas pilsoņiem iespējams pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2016. gadā.


 

Lasīt vairāk

Izsludināta Japānas valdības stipendijām studijām Japānā

 
Japānas vēstniecība Latvijā izsludina pieteikšanos Japānas valdības stipendijām studijām Japānā. 
Lasīt vairāk

LiepU pārstāvis piedalās starptautiskā izglītības izstādē Uzbekistānā

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes (LiepU) starptautiskās studiju programmas un vasaras uzņemšanā piesaistītu vairāk studentu, šonedēļ, no 2. līdz 4. aprīlim, LiepU Dabas un inženierzinātņu fakultātes pasniedzējs Dr.sc.ing. Armands Grickus piedalīsies starptautiskā izglītības izstādē "Education and Career 2015" Taškentā.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Oct
08

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00