Oktobrī var pieteikties BAFF stipendijai praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 30. oktobrim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.


Lasīt vairāk

Piedāvā praksi Vācijas Federatīvās Republikas Bundestāgā

 
Latvijas pilsoņiem ir iespēja pieteikties praksei Vācijas Federatīvās Republikas (VFR) Bundestāgā. Jāpiesakās līdz 2016. gada 20. jūlijam.
Lasīt vairāk

Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijas 2017. gadā

 
Japānas vēstniecība informē, ka Latvijas studentiem un jauniešiem ir iespēja pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2017. gadā.
Lasīt vairāk

LiepU studenti var pieteikties stipendijai studijām D-Korejā

 

 

Līdz 2016. gada 1. maijam Liepājas Universitātes studentiem ir iespēja pieteikties ASEM Duo stipendijai, kas sniedz iespēju rudens semestrī studēt LiepU partneraugtskolā – Songsila Universitātē.
DUO-Korea sadraudzības programma tika izveidota 2001. gadā ar mērķi veicināt līdzsvarotu un pastāvīgu studentu apmaiņu starp Koreju un 30 Eiropas valstīm. Pieteikties stipendijai var reģistrēti LiepU bakalaura un maģistra līmeņa studenti. Stipendijas apjoms – 4000 EUR semestrī.

 

Lasīt vairāk

Interesenti aicināti iepazīt pasauli

 

ESN (Erasmus Student Network) Liepāja sadarbībā ar Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļu piektdien, 11. martā, plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, aicina interesentus iepazīt Vācijas, Turcijas, Dienvidkorejas, Nigērijas un Turkmenistānas kultūras. Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
16

iWeek: UPDATE Zinātniskā konference....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

13:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Izstādes atklāšana “UPDATE 2.0”....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

18:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Performanču vakars un koncerts...

Friča Brīvzemnieka iela 28, [...]

21:00

x