Mūžiglītība

Atpakaļ
13.03.2018

Semināru – praktikumu piedāvājums

Katra semināra-praktikuma mērķis ir palīdzēt jebkuram interesentam izzināt dažādas alternatīvas, kas palīdz atrast līdzsvaru gan sevī, gan attieksmē pret apkārtējo pasauli. Rezultātā tiek iegūti instrumenti sevis izpratnei un pieņemšanai, lai varētu justies laimīgi Šeit un Tagad. 


Semināros-praktikumos aplūkoti 4 dažādi terapiju veidi, kas palīdzēs gan iepazīt un izprast sevi, gan uzlabos saskarsmi ar sev tuvajiem un apkārtējiem.


7. aprīlī – Seminārs/praktikums, izvēle (6 st.) „Smilšu spēles terapijas metode”, Guna Krēgere – Medne, Radošais psiholoģijas centrs ĢIMENE, kopš 2007.gada konsultē bērnus un pieaugušos ar smilšu spēļu terapijas metodi, Mg sociālā darbā. Sertificēta supervizore sociālā
darbā;


14. aprīlī – Seminārs/praktikums, izvēle (6 st.) „Teraspēle (The Theraplay), tās elementi un izmantošana darbā ar bērniem un ģimenēm”, Sarmīte Štāle, Radošais psiholoģijas centrs ĢIMENE, kopš 2002.gada skolas un ģimenes psiholoģe;

 

28. aprīlī – Seminārs/praktikums, izvēle (6 st.) „Dejas, kustības un ķermeņterapijas metodes pašsajūtas un attiecību uzlabošanai ikdienā”, Liene Vēsmiņa, sertificēta tranpersonālā psihoterapeite EUROTAS,  specializējusies mākslas un ķermeņterapijā, aromterapijā.


Dalības maksa 1 semināram-praktikumam 15,00 EUR.
Dalībnieku skaits – ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi!
Semināra – praktikuma noslēgumā dalībnieki saņems apliecību, atbilstoši apmeklēto stundu skaitam!

Pieteikties līdz 14.03.2018. pa tālruni 63429249 vai sūtot e-pastu: viktorija.nikitina@liepu.lv, norādot datumus, kad vēlas piedalīties!