Piedāvājam apmeklēt Latvijas Bankas atklāto vieslekciju “Latvijas tautsaimniecība– pārkaršanas riski”

2018.gada 15.maijā no plkst. 12:00-13:30 Liepājas Universitātē (Lielā ielā 14, 227.telpā) ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties atklātajā vieslekcijā “Latvijas tautsaimniecība – pārkaršanas riski”, ko vadīs Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes Makroekonomikas analīzes daļas galvenā ekonomiste Agnese Rutkovska.

 

Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē varēs mācīties ķīniešu valodu

Šā gada rudenī Liepājas Universitātes studenti un citi interesenti pirmo reizi izvēles kursā varēs apgūt ķīniešu valodu.

 

Saskaņā ar „Starptautisko ķīniešu valodas skolotāju programmu”, ko īsteno Ķīnas Konfūcija institūtu Galvenā pārvalde, Latvijas Universitātes Konfūcija institūts deleģēs pasniedzēju no Ķīnas, kas ir specializējies ķīniešu valodas kā svešvalodas mācīšanā iesācēja līmenim. Kursa mērķis ir ne tikai apgūt pirmos soļus ķīniešu valodā, bet arī iepazīt Ķīnas kultūru un tradīcijas.

 

Izvēles kurss jau vairākus gadus tiek apgūts ne tikai Rīgā, bet arī Rēzeknē un Daugavpilī, interesentiem turpinot studijas jau augstākos valodas apguves līmeņos un iegūstot iespējas piedalīties valodas un kultūras studiju nometnēs Ķīnā.

 

Liepājas Universitātes studentiem dalība kursos ir bez maksas; citiem interesentiem – EUR 270,- .

Pieteikties LiepU Mūžizglītības nodaļā pie projektu koordinatores Viktorijas Ņikitinas, Lielā iela 14, 4. stāvs, 428. kab. Tālr. 63429249, e-pasts viktorija.nikitina@liepu.lv.

Lasīt vairāk

Tikai līdz 16.aprīlim (ieskaitot) var pieteikties Liepājas Universitātes neformālās izglītības programmai “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” no ES fonda projekta līdzekļiem!

Mācību vietas: Liepāja, Talsi, Kuldīga, Aizpute

Mācību sākums: 2018. gada jūnijs

 

Programmas mērķauditorija: strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem (arī strādājoši pensionāri vai jaunie vecāki, kas atrodas darba attiecībās un bērnu kopšanas atvaļinājumā) ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību (t.sk.: pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību). Potenciālajiem programmas dalībniekiem nav nepieciešamas iepriekšējas priekšzināšanas par piedāvāto tematiku.

!!! Konkursa gadījumā tiks ievērotas konkrētā projektā minētās priekšrocības.

 

Lasīt vairāk

Vasaras skaistākajā laikā notiks semināra – praktikuma cikls “Savvaļas augu izmantošana veselībai, skaistumam un uzturam”

Sākot ar 2018.gada 10. jūliju Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa ikvienam interesentam bez iepriekšējām priekšzināšanām piedāvā piedalīties semināra– praktikuma ciklā “Savvaļas augu izmantošana veselībai, skaistumam un uzturam”, ko vadīs LiepU docente Vaira Kārkliņa un LiepU lektore Vineta Kulmane.

 

Semināra– praktikuma cikla ietvaros būs iespēja kopīgi ar profesionālām augu pazinējām iepazīt savvaļas augus to dabiskajā vidē, kā arī iegūt zināšanas par praktiskiem to lietošanas veidiem.

 

Lasīt vairāk

Līdz 16. aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16. aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.

 

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Oct
18

Viesseminārs "Islāmiskā terorisma saknes un...

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

14:00

Oct
22

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

Oct
26

Pirmkursnieku iesvētības "Pamestais cirks"

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

17:00