Vēl ir iespēja pieteikties programmā “C kategorijas sporta speciālistu pilnveide”

Līdz 1. februārim aicinām pieteikties „C” kategorijas sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmai. Mācības plānots uzsākt 2016. gada februārī.


Lasīt vairāk

Aicina papildināt zināšanas par bērna emocionālo audzināšanu

26. novembrī plkst. 17.00 Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa aicina apmeklēt „Mazās akadēmijas” lekciju „Bērna emocionālā audzināšana”, kuru vadīs praktizējoša skolas un  ģimenes  psiholoģe, LiepU lektore Ērika  Gintere.


Lasīt vairāk

Piedāvā vienas dienas kursus "Stop motion animācija"

Stop motion animācija ir animācijas veids, kurā video tiek veidots no fotogrāfijām. Savukārt animēšana no filmēšanas atšķiras ar to, ka tiek fotogrāfēts katrs kadrs, kas ir mazākā mērvienība filmu veidošanas procesā, nevis tiek nofilmēts klips, kurš sastāv no daudziem kadriem. Saprotams, ka animācijas veidošana ir laikietilpīgs process, bet toties var atļauties daudz brīvāk un radošāk, atraisot savu fantāziju, veidot nereālistiskas idejas video.


Kursos "Stop motion animācija" tiks izkaidroti jēdzieni - stop motion, kadrs, video, animācijas principi, montāžas process, kā arī praktiski izveidota animācijas īsfilma, sākot no idejas radīšanas, fotogrāfēšanas, montāžas un beidzot ar audio apstrādi.


Lasīt vairāk

Notiek pieteikšanās lekciju ciklam “Pats sava ķermeņa mākslinieks”

Lekciju ciklu vadīs šī gada Latvijas kausa absolūtais čempions bodibildingā un sporta kluba “Lačplēsis” treneris Juris Dambītis.     


Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x