Projekti

Atpakaļ
23.07.2009

Tiek uzsākti renovācijas darbi Kūrmājas prospektā 13

23. jūlijā ir uzsākti renovācijas darbi Kūrmājas prospektā 13, kur paredzēts izveidot studiju vidi jauno mediju mākslas studiju programmai.
Renovācijas darbi notiek Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta projekta „Jauno mediju mākslas nodibināšana un attīstība Liepājā” (LV0063) ietvaros, kur kopējais budžets ir 748 892 EUR. Ar līdzfinansējumu LVL 26 344 piedalās arī Liepājas pilsētas dome.
Būvdarbu veicējs ir SIA firma „UPTK”. Kopējās būvniecības izmaksas ir 154 881,04 LVL (ar PVN).
Pēc renovācijas ēkas pagrabstāvā tiks izveidota fotostudija, skaņu eksperimentālā studija, mediju laboratorija, publiski pieejama eksperimentu telpa studentu, viesmākslinieku, pētnieku darbu prezentēšanai un komunikācijai, mediatēka un atbilstoši aprīkota lekciju/nodarbību/diskusiju telpa un studiju/atpūtas telpa.
Plānots, ka telpas ekspluatācijā tiks nodotas novembra sākumā.

1. augustā tiks uzsākts otrais projekts „Jauno mediju mākslas izglītības attīstība Liepājā”. Kopējās projekta izmaksas ir 398 442,00 EUR. Projektā  paredzēts iegādāties studiju un pētniecības tehniku, attīstīt mācībspēku kvalifikāciju, izveidot doktora studiju programmu jauno mediju mākslā un attīstīt sociālo partneru tīklu, kas ir būtiski izglītības kvalitātes paaugstināšanā.