Liepājas Universitāte pulcē Kurzemes mentorus

 

Projekta „Inovatīva un praksē balstīta pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide” (Nr.2010/0096/1DP/1.2.1.2.3./09/IPIA/VIAA/001) ietvaros Liepājas Universitātē (LiepU) 28. septembrī notika Kurzemes zonas 8. mentoru kvalifikācijas seminārs. Tajā piedalījās 33 skolotāji - mentori no 18 Kurzemes zonas pilsētām.


Lasīt vairāk

LiepU notiks seminārs par Šveices sadarbības programmu

 
13. septembrī pulksten 12.00 Liepājas Universitātē (225.telpā) notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras seminārs par Šveices sadarbības programmu, kas tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļu.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē piešķirtas ESF mērķstipendijas 2012./2013. studiju gadam

 
Liepājas Universitāte (LiepU) jau kopš 2009. gada īsteno projektus, kuru ietvaros tiek piešķirtas mērķstipendijas studējošajiem.
Lasīt vairāk

Starptautiskais Visegrad fonds ir izsludinājis projektu konkursu

 
Starptautiskais Visegrad fonds ir izsludinājis projektu konkursu. Starptautiskā Visegrad fonda misija ir veicināt ciešāku sadarbību starp Visegrad grupas (V4) valstīm (Čehijas Republikas, Ungārijas, Polijas un Slovākijas) un stiprināt saites starp cilvēkiem reģionā.

Lasīt vairāk

Kultūras ministrija izsludina konkursu „Literāro radošo meistardarbnīcu, semināru, konsultāciju un citu pasākumu programmas nodrošināšana literārā radošā potenciāla attīstīšanai un pilnveidei”

 

Konkursa mērķis ir atbalstīt nevalstisko organizāciju īstenotu daudzveidīgu pasākumu un aktivitāšu programmu Latvijas literāro talantu attīstīšanai un pilnveidei, kāpinot Latvijas oriģinālliteratūras kvalitāti, kā arī konkurētspēju Latvijas un pasaules literatūras tirgū, kā arī nodrošināt radošo kontaktu veidošanos starp Latvijas un ārvalstu autoriem.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x