Jūnija beigās tiks izsludināts projektu konkurss inovāciju īstenošanai izglītībā

 
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) plāno jūnija beigās izsludināt gadskārtējo projektu konkursu inovāciju īstenošanai izglītībā.
Lasīt vairāk

Projekta ietvaros notiek pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide

 
Latvijas Universitāte sadarbībā ar Liepājas Universitāti īsteno ESF projektu „Inovatīva un praksē balstīta pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide”, kura mērķis ir veicināt vispārējās izglītības pedagogu kompetenču attīstību un pilnveidi, izstrādājot un īstenojot inovatīvu, elastīgu pedagogu izglītības programmu, kā arī attīstot un nostiprinot mentordarbību kā pedagogu izglītošanas un profesionālās pilnveides formu.
Lasīt vairāk

Izglītības projektu konkurss

 
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde ir izsludinājusi izglītības projektu konkursu. Projektu konkursa mērķis ir noteikt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos izglītības projektus, kas veicinātu izglītības procesu attīstību un paaugstinātu izglītības kapacitāti Liepājā, veicinātu jaunrades procesus, uzlabotu un attīstītu starpinstitūciju sadarbību, inovatīvu un starpnozaru projektu realizāciju, veicinātu izglītības norišu daudzveidību un kvalitāti.
Lasīt vairāk

Kurzemes kultūras programmas projektu konkurss

 
Liepājas Kultūras pārvalde 8. martā ir izsludinājusi Kurzemes kultūras programmas projektu konkursu.
Lasīt vairāk

Programmas "Stipendijas un Latvijas – Norvēģijas Pētniecības atbalsta fonda un stipendiju programma" iesnieguma projekts

 
Š.g. 6. martā Ministru kabinets apstiprināja rīkojumu "Par Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas "Stipendijas un Latvijas – Norvēģijas Pētniecības atbalsta fonda un stipendiju programma" iesnieguma projektu"
Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23
Feb
23

“Izglītības procesa organizācija un...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00