LiepU notiks seminārs par Šveices sadarbības programmu

 
13. septembrī pulksten 12.00 Liepājas Universitātē (225.telpā) notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras seminārs par Šveices sadarbības programmu, kas tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļu.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē piešķirtas ESF mērķstipendijas 2012./2013. studiju gadam

 
Liepājas Universitāte (LiepU) jau kopš 2009. gada īsteno projektus, kuru ietvaros tiek piešķirtas mērķstipendijas studējošajiem.
Lasīt vairāk

Starptautiskais Visegrad fonds ir izsludinājis projektu konkursu

 
Starptautiskais Visegrad fonds ir izsludinājis projektu konkursu. Starptautiskā Visegrad fonda misija ir veicināt ciešāku sadarbību starp Visegrad grupas (V4) valstīm (Čehijas Republikas, Ungārijas, Polijas un Slovākijas) un stiprināt saites starp cilvēkiem reģionā.

Lasīt vairāk

Kultūras ministrija izsludina konkursu „Literāro radošo meistardarbnīcu, semināru, konsultāciju un citu pasākumu programmas nodrošināšana literārā radošā potenciāla attīstīšanai un pilnveidei”

 

Konkursa mērķis ir atbalstīt nevalstisko organizāciju īstenotu daudzveidīgu pasākumu un aktivitāšu programmu Latvijas literāro talantu attīstīšanai un pilnveidei, kāpinot Latvijas oriģinālliteratūras kvalitāti, kā arī konkurētspēju Latvijas un pasaules literatūras tirgū, kā arī nodrošināt radošo kontaktu veidošanos starp Latvijas un ārvalstu autoriem.


Lasīt vairāk

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina konkursu valsts budžeta programmā "Latviešu valodas apguve pieaugušajiem"

 

Programmas mērķis ir paaugstināt latviešu valodas prasmi Latvijas iedzīvotājiem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda. Tiks atbalstīti intensīvie latviešu valodas kursi Latgales reģionā, Rīgas reģionā, kā arī citviet Latvijā, kur tas ir nepieciešams, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam apgūt latviešu valodu līdz valsts valodas prasmes vidējā līmeņa 2.pakāpei (B2).


Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23
Feb
23

“Izglītības procesa organizācija un...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00