Liepājas Universitātē viesojas Ženēvas Universitātes profesors

 
2014. gada 8. un 9. septembrī Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē viesojās Ženēvas Universitātes profesors Žans Luks Dorjē.

Lasīt vairāk

IZM piešķirusi finansējumu LiepU latviešu filoloģijas, baltu filoloģijas un vēstures studiju programmu zinātniskās darbības nodrošināšanai

 

Izglītības un Zinātnes ministrija (IZM) ir piešķīrusi finansējumu Liepājas Universitātes (LiepU) latviešu filoloģijas, baltu filoloģijas un vēstures studiju programmu zinātniskās darbības nodrošināšanai.


Lasīt vairāk

Liepājas Universitātes dienesta viesnīcā īstenots vērienīgs projekts

 

Liepājas Universitāte ir īstenojusi Klimata pārmaiņu finanšu instrumentu projektu "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai Liepājas Universitātes dienesta viesnīcā Ganību ielā 36/48, par kuru 2013. gada 27. decembrī tika noslēgts līgums Nr. KPFI-15.2/224 ar LR Vides Ministriju un SIA "Vides investīciju fonds". 2014. gada 30. jūnijā tika pabeigti ar šo projektu saistītie darbi.

Lasīt vairāk

Interesenti aicināti uz tikšanos ar Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvjiem

 

26. martā plkst. 11.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 225. telpā, viesosies Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvji, lai informētu par grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" piedāvātajām iespējām un projekta pieteikumu sagatavošanu. 


Lasīt vairāk

Noslēdzies starptautiskais zinātniski - pētnieciskais projekts "Fizika un stohastika – stohastiskie procesi dabas zinātnēs"

 
2013. gadā noslēdzies starptautiskais zinātniski - pētnieciskais projekts "Fizika un stohastika – stohastiskie procesi dabas zinātnēs".
Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00