Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkurss

 

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde KULTŪRAS PĀRVALDE  izsludina Mazo kultūras projektu konkursu projektiem, kuri plānoti periodā no 2009.gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Projektus pieņem no 2008. gada 3. novembra līdz 28. novembrim (līdz pulksten 12:00). Sūtot pa pastu - pasta zīmogs 27. novembris.

Lasīt vairāk

LIP konkurss par līdzfinansējumu izglītības projektiem

 

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde izsludina konkursu par līdzfinansējumu izglītības projektiem (pirmā kārta), kuru norise plānota laika periodā no 2009. gada janvāra līdz aprīlim (ieskaitot).

Lasīt vairāk

Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma 2007.-2013. gadam

 

Programmas mērķis ir veicināt teritorijas ilgtspējīgu attīstību un ekonomisko konkurētspēju, panākot saskaņotu pieeju ekonomiskai, sociālai un vides attīstībai tādā veidā, lai tajā iesaistītu vietējos iedzīvotājus un kopienas, kas no tā gūtu labumu. 

Lasīt vairāk

Izsludināts projektu konkurss finanšu shēmā "īstermiņa ekspertu fonds"

 

Valsts Reģionālā attīstības aģentūra izsludina projektu konkursu Norvēģijas valdības divpusējā finanšu shēmā "Īstermiņa ekspertu fonds", kam pieteikties var no š.g. 29. oktobra līdz 1. decembrim.
Informācija par granta shēmu atrodama:
http://www.vraa.gov.lv/lv/norvegijas_finansu_instruments/

Lasīt vairāk

Aicina iesniegt apakšprojektus programmas "Pārrobežu sadarbība" ietvaros

 

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija aicina iesniegt apakšprojektu iesniegumus Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta programmas „Pārrobežu sadarbība” ietvaros.

Lasīt vairāk

Kalendārs

Aug
31

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

x