Izsludināts projektu konkurss finanšu shēmā "īstermiņa ekspertu fonds"

 

Valsts Reģionālā attīstības aģentūra izsludina projektu konkursu Norvēģijas valdības divpusējā finanšu shēmā "Īstermiņa ekspertu fonds", kam pieteikties var no š.g. 29. oktobra līdz 1. decembrim.
Informācija par granta shēmu atrodama:
http://www.vraa.gov.lv/lv/norvegijas_finansu_instruments/

Lasīt vairāk

Aicina iesniegt apakšprojektus programmas "Pārrobežu sadarbība" ietvaros

 

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija aicina iesniegt apakšprojektu iesniegumus Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta programmas „Pārrobežu sadarbība” ietvaros.

Lasīt vairāk

EEZ/Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta grantu shēma „Akadēmiskie pētījumi”

 

Grantu shēmas "Akadēmiskie pētījumi" mērķis ir sniegt ieguldījumu cilvēkresursu attīstībā, izglītībā un pētniecībā, atbalstot zinātniskus pētījumus, kā arī veicinot pētniecisku sadarbību un partnerības veidošanu starp Latviju un Eiropas Ekonomikas zonas Eiropas Brīvās Tirdzniecības Asociācijas valstīm – Īslandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju Eiropas Ekonomikas zonas prioritātēs.

Lasīt vairāk

Kurzemes kultūras programma

 

Liepājas Kultūras pārvalde parakstījusi līgumu ar Valsts Kultūrkapitāla fondu (VKKF) par VKKF finansētās Kurzemes Kultūras programmas finansējuma saņemšanu un administrēšanu.

Lasīt vairāk

TEMPUS VI

 

Izsludināts pirmais konkurss jaunajā TEMPUS IV programmas fāzē divu veidu projektos - apvienotajos projektos un struktueālajos pasākumos. Projektos var iesaistīties augstākās izglītības iestādes, uzņēmumi, ministrijas, NVO, asociācijas u.c. no ES partnervalstīm.

Lasīt vairāk

Kalendārs

May
28

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
04

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
11

Studiju padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00

x