Eseju konkurss "Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai"

 
Līdz š.g. 21. aprīlim norisināsies eseju konkurss "Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai", kuru rīko Saeimas Eiropas lietu komisija.
Lasīt vairāk

Zinatniski petniecisko darbu konkurss "Reideri nak!"

 
Stratēģiskās pētniecības un vadības centrs izsludina zinātniski pētniecisko darbu konkursu studentiem ar mērķi veicināt reiderisma problēmu apzināšanu, analīzi un izpratni par reiderisma un reideru radītajām problēmām uzņēmuma un tā vadības/īpašnieku mērogā, kā arī Latvijas valsts ekonomiskās attīstības un starptautiskā tēla kontekstā.
Lasīt vairāk

Tiek izsludināta pieteikšanās BAFF stipendijai praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.
Lasīt vairāk

Studenti, augstskolu beidzēji un pētnieki aicināti pieteikties praksei un pētniecībai ASV

 
Līdz 2. aprīlim studenti, nesenie augstskolu absolventi un pētnieki aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV. 
Lasīt vairāk

Aicina pieteikties konferencei "Mūzikas pētījumi Latvijā"

 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija aicina pieteikt dalību III starpdisciplinārajā zinātniskajā konferencē Mūzikas pētījumi Latvijā. Konference piedāvā lielisku viedokļu apmaiņas platformu ikvienam, kura pētījumi saskaras ar skaņas un mūzikas izzināšanu visdažādākajos uztveres rakursos. Konferencē tiek aicināti piedalīties dažādu humanitāro un sociālo zinātņu pārstāvjiarī studējošie maģistra un doktora studiju programmu līmenī.

 

Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x