Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijas 2017. gadā

 

Japānas vēstniecība informē, ka Latvijas studentiem un jauniešiem ir iespēja pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2017. gadā.

 

Lasīt vairāk

Starptautiskā zinātniskā konference "Grāmata un sabiedrība Latvijā līdz 1945. gadam"

 
Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina piedalīties starptautiskā zinātniskā konferencē "Grāmata un sabiedrība Latvijā līdz 1945. gadam", kas notiks š. g. 24. un 25. novembrī. Konference veltīta izcilajam grāmatniecības un literatūras vēsturniekam Aleksejam Apīnim (1926-2004).
Lasīt vairāk

Old Masters in New Interpretations second edition Rediscovering Shakespeare conference of young researchers

 

Following the successful outcome of the first edition of the “Old Masters in New Interpretations” conference, we would like to announce the second edition of this event. Therefore we are delighted to invite you to take part in the conference of young researchers and their Masters, both in literature and in life, to be held in the beautifully located town of Olsztyn, Poland, 27-28 October 2016. This time, since the year obligates, it will be devoted to various re-interpretations of one particular Old Master, i.e. William Shakespeare.

Lasīt vairāk

RIXC mākslas un zinātnes festivāla konference 2016

 
RIXC mākslas un zinātnes festivālā joprojām aktuāla ir tēma par mākslas transformējošo lomu sabiedrībā, šogad pētot ģeofiziskos, ģeopolitiskos un tehnoloģiskos vektorus, kas nosaka izmaiņas Eiropas un pasaules kultūras ainavā.
Lasīt vairāk

Eseju konkurss "Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai"

 
Līdz š.g. 21. aprīlim norisināsies eseju konkurss "Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai", kuru rīko Saeimas Eiropas lietu komisija.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Aug
31

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00