Uzņemšana

Iestājpārbaudījumu grafiks

Liepājas Universitātes pilna un nepilna laika pamatstudiju un maģistrantūras studiju programmu konsultāciju un iestājpārbaudījumu grafiks 2019. gada vasaras uzņemšanai

Pilna un nepilna laika pamatstudijas

Studiju programma

Iestājpārbaudījumu komisija

Iestājpārbaudījuma veids

Konsultāciju laiki

Iestājpārbaudījumu laiki

Trešdiena, 10.07.2019.

Trešdiena,

10.07.2019.

Ceturtdiena, 11.07.2019.

Piektdiena,

12.07.2019.

Dizains

Dzintra Vīriņa

Mārtiņš Krūmiņš

Solvita Spirģe-Sēne

Kompozīcija (prezentācija) un

Kompozīcija (portfolio prezentācija)

plkst. 10.00

Lielā iela 14,

240. telpa

-----

------

plkst. 9.00 – 13.00

Lielā iela 14,

240. telpa

Jauno mediju māksla

Dzintra Vīriņa

Pēteris Riekstiņš

Anna Priedola

Kompozīcija (portfolio prezentācija)

plkst. 11.00

Kūrmājas prosp. 13,

010. telpa

plkst. 12.00 – 16.00

Kūrmājas prosp. 13,

010.telpa

-----

-----

Eiropas valodu un kultūras studijas

Elita Balčus

Linda Gaile

Pārrunas vācu valodā

plkst. 11:00

Lielā iela 14,

329. telpa

plkst. 12.00 – 13.30

Lielā iela 14,

320. telpa

-----

Inese Veisbuka

Oļegs Beļajevs

Pārrunas franču valodā

plkst. 12.00 – 13.30

Lielā iela 14,

320A. telpa

----

Marina Novika

Valentīna Kaļiņina

Pārrunas krievu valodā

plkst. 12.00 – 13.30

Lielā iela 14,

323. telpa

-----

Linda Gaile

Agata Babina

Pārrunas spāņu valodā

plkst. 12.00 – 13.30

Lielā iela 14,

320. telpa

Skolotājs, apakšvirzienā Pamatizglītības skolotājs

Ilze Miķelsone

Ārija Kolosova

Jana Grava

Pārrunas

plkst. 10.00

Lielā iela 14, 229. telpa

Plkst. 11.00 – 13.30

Lielā iela 14, 229. telpa

Skolotājs, specializācijā Mūzikas skolotājs

Olga Blauzde

Līga Enģele

Mirdza Paipare

Individuālais a capella dziedājums

plkst. 10.00

Lielā iela 14,

241. telpa

plkst. 11.00 – 12.00

Lielā iela 14,

241. telpa

-----

-----

Reflektanti, kuriem vidējās izglītības dokumentā nav uzņemšanai nepieciešamās gada atzīmes latviešu valodā un literatūrā, var kārtot LiepU iestājpārbaudījumu latviešu valodā

Diāna Laiveniece

Linda Lauze

Sandra Okuņeva

Latviešu valoda

-------

plkst. 10.00 – 11.45

Kūrmājas prosp. 13,

201. telpa

-----

-----

Pilna un nepilna laika maģistrantūra

Studiju programma

Iestājpārbaudījumu komisija

Iestājpārbaudījuma veids

Konsultāciju laiki

Iestājpārbaudījumu laiki

Līgumu slēgšana

Pirmdiena, 15.07.2019.

Pirmdiena,

15.07.2019.

Otrdiena, 16.07.2019.

Trešdiena,

17.07.2019.

Jaunie mediji un audiovizuālā māksla

Rasa Šmite

Maija Demitere

Krista Dintere

Mākslas pētījuma pieteikuma maģistra darbam prezentācija un

Portfolio prezentācija

plkst. 10.00

Kūrmājas prosp. 13,

010. telpa

plkst.12.00 – 15.00

Kūrmājas prosp. 13,

010. telpa

Rakstniecības studijas

Zanda Gūtmane

Diāna Laiveniece

Linda Zulmane

Pārrunas

plkst. 12.00

Kūrmājas prosp. 13,

105. telpa

plkst. 12.30 – 15.00

Kūrmājas prosp. 13,

105. telpa

Informācijas tehnoloģija

Anita Jansone

Dzintars Tomsons

Guntars Būmans

Pārrunas un referāts

plkst. 11.00

Lielā iela 14,

426a. telpa

plkst. 12.00 – 14.00

Lielā iela 14,

426a. telpa

Ekotehnoloģijas

Roberts Jūrmalietis

Juris Benders

Lilita Ābele

Rakstisks pārbaudījums un

pārrunas

plkst. 10.00

Lielā iela 14,

412. telpa

plkst. 11.00 – 14.00

Liela iela 14,

412. telpa

Mūzikas terapija

Mirdza Paipare

Olga Blauzde

Līga Enģele

Klavierspēle un vokālā improvizācija un pārrunas

-------

plkst. 14.00 – 16.00

Lielā iela 14,

121. telpa

Vadības zinības

Inese Lūsēna-Ezera

Māra Zeltiņa

Diāna Līduma

Referāts

-------

Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem

Karjeras konsultants

Ilze Miķelsone

Svetlana Lanka

Jana Grava

Referāts

-------

Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem

Sociālais darbs

Alīda Samuceviča

Svetlana Lanka

Santa Striguna

Referāts

-------

Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem