Liepājas Universitātei tiek svinēta 60. gadadiena
Šodien, 19. septembrī, Liepājas teātrī notika Liepājas Universitātes 60. jubilejai veltīts svinīgais forums „Liepājas Universitātei – 60. Vēstures akcenti un nākotnes izaicinājumi”. Par to, ka šī diena notiek Liepājas Universitātes zīmē liecināja gan pie augstskolas galvenās ēkas, gan pie Liepājas teātra paceltie Liepājas Universitātes karogi.
Lasīt vairāk
Notiks jubilejas forums „Liepājas Universitātei – 60. Vēstures akcenti un nākotnes izaicinājumi”
Liepājas Universitāte 2014. gada 19. septembrī Liepājas teātrī plkst.14.00 rīko jubilejas forumu „Liepājas Universitātei – 60. Vēstures akcenti un nākotnes izaicinājumi”. Tajā piedalīsies vairāk nekā 400 dalībnieku – akadēmisko un zinātniski pētniecisko institūciju pārstāvji, nozaru ministriju vadības pārstāvji, pašvaldību vadītāji, skolu direktori, uzņēmēji, Liepājas Universitātes darbinieki, studenti un doktoranti, augstskolas ārzemju partneri.
Lasīt vairāk
Liepājas Universitātē notiks Zinātnieku nakts pasākums „Kristāli”

26. septembrī no plkst. 17.00 līdz 22.00 Liepājas Universitātē (LiepU), Kr. Valdemāra ielā 4, ikviens aicināts uz Zinātnieku nakts pasākumu. Šogad pasākums notiks par tēmu „Kristāli”, un to apmeklēt varēs ne tikai Liepājā, bet arī Rīgā, Salaspilī, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī un Valmierā.


Lasīt vairāk

Zinātniskās konferences un semināri

Jaunumi

Kalendārs

Sep
20

Mediju mākslas izstāde „Septiņi gadi”

Vecā ostmala 22, Liepāja, LV-3401, Latvijas Republika

19:00

Sep
21
Sep
22

Psihologa konsultācijas

Lielā iela 14, Liepājas Universitāte, Liepāja, LV-3401, [...]

08:00